Každá žena môže byť krásna!

Vzhľad je niečo, na čom si potrpí každá žena. Ponúkame vám niekoľko rád, ako si ho vylepšiť.

Vizáž
Správna vizáž sa považuje za polovicu úspechu. Dokáže zázraky a dodať sebavedomie. Niekedy stačí len malá zmena a vaša tvár sa rozžiari. Základ vizáže tvorí hair-style (účes) a make-up.
Vlasy sú naša koruna krásy. Často sa necháme inšpirovať trendmi a celebritami. Voľbu správneho účesu ovplyvňujú faktory, ako sú  kvalita
vlasov, rysy tváre a postava. Za ideálnu tvár sa považuje oválna a mnohé účesy pre ostatné typy sú prispôsobené tak, aby vytvárali zdanie
oválu. Silnejšie dámy by sa mali vyhýbať krátkym vlasom a tie nižšie zasa kučerám, ktoré opticky zväčšujú hlavu. Takým spôsobom sa vyhnete nevyváženosti tela. Okrem toho je dôležitá aj praktickosť účesu a náročnosť jeho úpravy.

Líčenie
Dokonalý make-up nie je výsadou iba modeliek či herečiek. Existuje veľa druhov líčenia. Prirodzené, denné, dymové alebo glamour a tiež mnoho ďalších. Taktiež si vieme vybrať líčenie podľa toho, k akému farebnému typu patríme – jarný, letný, jesenný alebo zimný alebo aj podľa typu tváre. Vhodné je zvoliť si make-up, ktorý ladí s účesom či oblečením, v ktorom sa cítite príjemne. 
Pri líčení netreba zabúdať na podkladové krémy a aj tu platí pravidlo – všetko s mierou.

Ak si na vizáž sami doma netrúfate, zverte sa do rúk odborníkom, ktorí vám s tým pomôžu. Okrem spomínaného účesu a make-upu je dôležité zvoliť vhodné oblečenie a doplnky. Každá z nás je svojím spôsobom iná. Správna voľba vizáže bude ladiť s vašou osobnosťou. A nielen to. Budete sa cítiť lepšie, dodá vám to na guráži a sebavedomí.

Nechty
K dokonalému vzhľadu patria nepochybne upravené nechty. Sú našou vizitkou, napriek tomu mnohé ich zanedbávame. Pestované nechty by mali byť v prvom rade čisté, vyformované a primerane dlhé, aby neprekážali pri práci. Mnohé ženy majú problém s pestovať vlastných nechtov. Na tento problém existuje hneď niekoľko riešení. Jedným z nich sú rôzne výživné a spevňovacie laky. Druhým spôsobom je voľba umelých, gélových či akrylových nechtov. K dokonalej manikúre často volíme aj farebné a ozdobné laky.

Ruky
Nesmieme zabúdať ani na ruky. Pri bežnom umývaní vodou sa zbavujeme tenučkej vrstvy tuku, ktorá chráni pokožku na rukách. Preto je potrebné ruky pravidelne krémovať. Odporúča sa nanášať ľahšie krémy cez deň a mastnejšie na noc. Z času na čas je potrebné im dodať vitamíny formou rôznych zábalov. K správnemu prekrveniu pomôžu masáže rúk alebo ohrievanie v teplej vode, ktorú vystrieda studený prúd. Najväčšiu starostlivosť si vyžadujú ruky v zimnom období. Počas chladných dní je potrebné ich chrániť rukavicami a používať hydratačné krémy. Veď práve ruky sú prostriedkom na nadväzovanie nových kontaktov.
 .